ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 15883066
nr 1588 3066
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Textiltavla, "Måsen" signerad, numrerad 3/10, daterad 1977,112x99 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 december 2023
kl 19:47:30
17/12 20:21:15